kd software

Firma KD Software, s.r.o. ukončila svoji činnost

Kde jste > Úvod

eshop nopCommerce

profesionální katalog a e-shop nopCommerce

NopCommerce je vysoce sofistikované řešení eshopu a katalogu na platformě ASP.NET.  NopCommerce je určen pro profesionální obchodníky s vysokými nároky na design i služby, které systém poskytuje. Moderně řešené SEO posunuje zboží na přední stránky vyhledávačů. Systém je škálovatelný s možností konfigurace a nastavení požadovaných funkcí podle potřeby zákazníků. Obsahuje řadu uživatelsky příjemných nástrojů k řízení obchodního systému.

Standardní funkce jsou rozšiřitelné o systém slev, kupónů, s pružnou podporou slev i obchodních přirážek, jazykovými verzemi i volbou měn a s desítkami dalších funkcí. Systém je doplněn o možnost uživatelsky vytvářet vlastní šablony.

Pokud jste sklamaní z neúspěchu prodeje současným eshopem, nopCommerce je řešení, které významně zvýší Váš stávající prodej.

[ čti více ]

redakční systém Dotnetnuke

Dotnetnuk - profesionální webové stránky a portály

Dotnetnuke

Dotnetnuke umožňuje konfigurovat a rozšiřovat  internetové stránky rychle a bez znalosti programování. Je vybudován na Microsoft  ASP.NET. technologii.

Systém je také často zařazován do skupiny CMS (Content Management System - portál pro správu obsahu). Je vhodný pro širokou škálu použití od malých webových prezentací až po velké podnikové portály, a to jak pro internet, tak intranet.

Dotnetnuke  (DNN) často využíván pro firemní stránky nebo jako zpravodajský publikační systém. Snadná možnost konfigurace a doplňování textů i obrázků Vám dává možnost individuální změny obsahu bez nutnosti programování.

Pokud jste sklamáni malou účinností webových stránek, kontaktujte nás. Dotnetnuke má nástroje, jak posunout  nahoru Vaše stránky ve vyhledávačích.

[ čti více ]

plánování zakázkové výroby

Plánování a rezervace výrobních kapacit výrobního podniku

Plánování a rezervace výrobních kapacit je systém realizovaný na platformě Extranetu (Internet / Intranet) ke sledování a rezervaci kapacity výrobní linky centrálního závodu ze vzdálených pracovišť. 

Systém poskytuje řadu informací zejména pracovníkům na vzdálených pracovištích, ale i vedení podniku tak, aby mohli efektivně a operativně plánovat a realizovat plnění objednávek svých zákazníků.

Pracovníci obchodních zastoupení, obchodních kanceláří a firemních poboček, kterým je umožněno do databáze vstupovat zadávají požadavek na zařazení sjednané zakázky do výroby.

[ čti více ]

Dotnetnuke - tvorba webových stránek

Dotnetnuke je nerozšířenější a nejškálovatelnější redakční systém Open source pracující na platformě Microsoft .NET. Systém je určen pro realizaci webových stránek formou redakčního systému a pro další internetové projekty.